Aktuality:

10.2. Do sekcí VIDEA bylo přidáno 6 videí. Jsou to písničky z našeho dema z nichž dvě jsou vlastní. Přejeme Vám příjemný poslech.

22.12. Konec roku je tady a my Vám přejeme šťastné a Veselé Vánoce plné pohody , radosti, lásky a splněných přání. Do nového roku hlavně pevné zdraví a spokojenost. Budeme se na Vás těšit v příštím roce. Vaše kapela Draghill

Máme za sebou další hraní na svatební párty. A musíme říct že  to bylo perfektní. Všichni se bavili a my děkujeme za pozvání. A novomanželům přejem ať mají spolu dlouhý a šťastný život.

Tak repete v Kutné Hoře Kaňk na hřišti nám bohužel zkazilo počasí. Tak že akce byla pořadatelem zrušena. Určitě ale budeme domlouvat nějakou náhradu. Tak sledujte pečlivě naše stránky.

 Oslavy města Pavlov byli perfektní. Hráli jsme nějak na střídačku s kapelou Diarock. Všichni přítomni se s námi velice bavili. O zpestření se postaral nádherný ohňostroj a místní mladík který si s námi zazpíval pár věcí.Tak snad se zase v Pavlově někdy uvidíme.

Včera jsme poprvé hráli na nejzajímavějším místě. A to na louce vedle lesa. Hráli jsme asi hodinu a půl jako taková večerní vsuvka. A my doufáme že si v těchto končinách ještě někdy zahrajeme.

Tak máme za sebou další parádní akci. O to víc nás těší že se nejen vydařila ale výtěžek šel na dobrou věc. Začali jsme hrát až kolem půl dvanácté po kapele ROCKOVINA, a skončili něco kolem čtvrt na tři. Hráli jsme zde poprvé a doufáme že ne naposledy. 

Včerejší akce byla vydařená. Svatebčané to pořádně rozjeli. Ani nás nechtěli pustit domů. Tak a teď se můžeme těšit na Květnov. Kde nás v tom doufám nenecháte a přijdete. 

S lítostí oznamujeme že akce v Kněži která se měla konat 1.7. je zrušena pořadatelem. Místo toho budeme hrát ve stejný termín v Kutné Hoře - Kaňk. Všem kteří se na nás do Kněže chystali se omlouváme. Snad někdy příště. 

Vítám Vás na našich stránkách. Zde se dozvíte vše důležité o naší kapele. Budeme rádi za Vaší přízeň. Tak brzy na viděnou na některé z našich akcí. Třeba už 1.7. v Kněži.  


Vytvořeno pomocí Mozello - nejsnadnějšího nástroje na tworbu webů na světě.

 .