O nás

Kapela vznikla z mladého jádra skupiny TRERON rock. Zaměřila se na zábavový bigbít klasických rockových kapel, jako "Deep Purple, Arakain, Harlej, Kabát, AC/DC, Doga, D.Landa, Alkehol, Hudba Praha, Škwor, Iron Maiden a dalších rockových legend včetně vlastní tvorby.  Budeme rádi za vaši podporu na akcích, které budeme průběžně zveřejňovat.


Obsazení skupiny

Kytara - Lukáš Zavoral 
Sólová kytara, zpěv - Kuba "Metallista" Hájek
Basová kytara, zpěv - Jarda Hájek
Bicí nástroje - Filip Machka
Sólový zpěv - Lucka Kuchařová 
Zvuk, doprava - Petr Budiš
Foto, video - ???

Rodné město :    Třemošnice

HISTORIE:

Kapela vznikla v roce 2015 po rozpadu kapely TRERON. Zakladatelé jsou Jarda HájekRadim Stárek  a Jakub Hájek.  Novým bubeníkem (kdy Jarda přešel z bicích na basovou kytaru) se stal Filip Machka.  Kapela začala intenzivně zkoušet a následně v tomto roce jsme odehráli několik akcí, převážně s kapelou Baron beat, které tímto děkujeme.

V roce 2016 přichází příjemná změna v kapele. V období plesové sezony zkoušíme repertoár s pomocí nového člena, a to zpěvačky, kterou jsme objevily čistě náhodou. Její zájem o rockovou muziku jsme uvítaly, doplnily několik nových písní a dali se ihned do práce. Intenzivně zkoušíme, aby jsme vše stihly a opět se zapojily do zábavových akcí. V tomto roce bychom také rádi zprovoznily vlastní webové  stránky DRAGHILL ( což se podařilo) a již vás informovali touto formou. Samozřejmě Facebookové stránky budou i nadále fungovat jako předvoj informací o kapele a aktuálních akcích.
Z časového vytížení nás bohužel naše nová posila záhy opustila. Po dohodě v kapele jsem začali hledat náhradu. V tomto roce jsme odehráli několik vlastních akcí..

Začátek roku 2017 bylo ve znamení nahrávání DEMO CD  (pro pořadatele), na kterém je lehký průřez naším repertoárem včetně dvou skladeb vlastní tvorby. Koncem období jara přichází nová posila, zpěvačka Lucka Kuchařová. Budeme rádi když se stane stálou součástí naší kapely. Hned po prvních akcích se ukazuje, že mezi nás skvěle zapadá. Zároveň jsme ale zjistili, že náš stávající repertoár není pro ní vhodný. A tak jsme se rozhodli po odehrání nasmlouvaných akcí náš repertoár trochu změnit. Celkově jsme v roce odehráli pár akcí ze kterých máme radost. Za nás jsou nejzajímavější dvě svatby které dokazují naší všestrannost. Rok 2017 je za námi a my se těšíme na následující.

Rok 2018 byl rokem poněkud pochmurnějším. Akcí mnoho nebylo však udělalo se spoustu práce. Pokračovali jsme v práci z roku 2017 a sestavily jsme nový repertoár pro naší zpěvačku a trochu jej zmodernizovali. Však nastala i chvíle kdy nám kytarista Radim odešel, což nás velice zarmoutilo. Přejeme mu z celého našeho dračího srdce, aby se mu na hudební dráze nadále dařilo a nesešel z její cesty a děkujeme mu za veškerou práci, kterou po sobě v Draghillu zanechal. Ovšem naše cesta vede i dál. Na Radimovo místo nastoupil nový kytarista Lukáš, který je kytaristou v kapele Neoned, kde také hraje i jeden z našich členů Kuba (ovšem na jiný nástroj jež ho můžete vidět u nás). Také naše kapela založila svůj profil na stránce www.bandzone.cz/draghill kde také budou zveřejňovány novinky naší kapely. Také ani ve vlastní tvorbě jsme nezaháleli a přidali jsme do repertoáru další vlastní skladby.

Vytvořeno pomocí Mozello - nejsnadnějšího nástroje na tworbu webů na světě.

 .